Torben Søndergaard

3 položek celkem
KUO Mini
Křesťan, učedník nebo otrok?
Tip
Vyprodáno
45

Kniha Křesťan, učedník nebo otrok? od Torbena Søndergaarda. Dostupná je rovněž e-kniha ve formátech EPUB, MOBI a PDF.

 
70 Kč
Detail
PosledniReformace Mini
Poslední reformace
Vyprodáno
39

Kniha Poslední reformace od Torbena Søndergaarda. Dostupná je rovněž e-kniha ve formátech EPUB, MOBI a PDF.

 
90 Kč
Detail
ZdraveUceni Mini
Zdravé učení
Vyprodáno
51

Kniha Zdravé učení od Torbena Søndergaarda. Dostupná je rovněž e-kniha ve formátech EPUB, MOBI a PDF.

 
50 Kč
Detail

Torben Søndergaard žije v Dánsku, se svojí ženou Lené a jejich třemi dětmi.

Torben vyrůstal v nekřesťanské rodině. Dne 5. dubna 1995, poté co navštívil s přítelem jedno křesťanské shromáždění, se obrátil k Bohu a prožil intenzivní setkání s Ježíšem, které zcela změnilo jeho život. O pět let později, na základě Písma a v zoufalé touze poznat Boha více, Torben zahájil čtyřicetidenní půst, kterým se v jeho životě změnilo mnoho věcí. Jeho zrak se více otevřel Božímu Slovu a poznání významu evangelia. Začal chápat, jak velmi vlažnými se křesťané stali a jak daleko se odchýlili od pravdy. Porozuměl, že Bůh ho volá, aby mluvil Jeho Slovo bez kompromisu.

Torben několik let pracoval jako evangelista a zakládal sbory. Dnes působí na shromážděních v Dánsku i v jiných zemích, během nichž se mnozí obracejí k Ježíši Kristu, lidé jsou uzdravováni a vysvobozováni. Je autorem několika dalších knih a vyučování Škola průkopníků (The Pioneer School). Více o Torbenovi můžete najít v angličtině na stránkách TheLastReformation.com.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení