David Pawson

1 položek celkem
2000LTK
2000 let Těla Kristova
Tip
Skladem
68

Historie Církve pro začátečníky. Velmi čtivý pohled na historii křesťanské Církve od Letnic až po současnost. Obsahuje silné poselství, aktuální pro naši dobu.  

 
150 Kč
Detail

David Pawson se narodil v Anglii roku 1930. Vystudoval zemědělství na univerzitě v Durhamu. Když ho Bůh povolal do kazatelské služby, vystudoval
teologii na univerzitě v Cambridge a stal se na tři roky kaplanem Královského letectva (Royal Air Force). Později byl pastýřem v několika
sborech, včetně Millmead centra v Guildfordu, které se později stalo vzorem pro mnoho vedoucích z církví ve Velké Británii.

V roce 1979 jej Pán povolal do mezinárodní služby. Během let napsal řadu knih. Jeho rozsáhlé a dobře srozumitelné přehledy biblických knih byly zveřejněny a nahrány pod názvem Unlocking The Bible (Odemykání Bible). Miliony kopií jeho vyučování byly rozeslány do více než 120 států světa.

Charakteristickým rysem Davidova díla je nekompromisní věrnost Bibli. Davidovým cílem je pomoci křesťanům odkrývat poklady skryté v Božím Slově. David se svou manželkou Enid nyní žijí v Hampshire ve Velké Británii.